EOL ZENITH DATA LOGGER


EOL Zenith IEC 61400-12 standardına uygun olarak maksimum performans ve güvenilirliğin büyük önem taşıdığı yüksek kalitede ölçüm süreci için veri toplar. Gelişmiş veri ölçüm teknolojisi ve en gelişmiş yazılımlar ile modern bir veri ölçümü için kusursuz bir araçtır.

EOL Zenith her türlü iklim koşullarında (Norveç’in kuzeyinden, Suudi Arabistan çöllerine kadar) çalışabilecek şekilde tasarlanmıştır. Bu özelliğini, dik-katli bir şekilde dizayn edilmiş elektronik ekipmanına, dayanıklılığına, güvenilirliğine, düşük güç tüketimine (uzakta ve erişimi zor olan noktalarda ölçüm yapıyorsanız düşük güç tüketimi çok önemli olacaktır) borçludur.

EOL Zenith, Kintech Engineering’in üçüncü jenerasy-on veri kaydedici cihazıdır. EOL Zenith 1 Hz örnekleme hızı, (IEC 61400-12'e uygun şekilde) geliştirilmiş tür-bülans hesaplama (TI30), standart sapma, maksimum ve minimum gibi parametreleri tüm giriş kanalları için kaydetme, sensör hatlarını gelişmiş şekilde tespit etme, Kule Yönetimi Yazılımı (TMT – Tower Management Tool) ile eş zamanlı veri izleme özellikleri sayes-inde ölçüm sahalarınızdaki durumu anlık görüntüleme imkanı.


EOL Zenith veri kaydedici geniş uygulama olanakları sayesinde rüzgâr ölçüm sürecinde merkez görevi görmektedir. EOL Zenith veri kaydedici standart olarak GSM/GPRS bağlantısı ekipmanı ile gelmektedir ve düşük güç tü ketimi sayesinde sadece 10 W’lık bir güneş paneli standart olarak çalışması için yeterli olmaktadır.

Ölçüm sürecinde bütün ölçüm sistemlerinizle ilgili 7/24 tamamiyle bilgi sahibi olmak ister misiniz?

EOL Zenith veri kaydedicinin internet aracılığı ile bağlanabilme özelliği sayesinde tüm sahalarınızın kontrolü tamamen sizde. EOL Manager tek bir kontrol paneli ile tüm sahalarınızı izleme imkanı sağlamaktadır.

ÜRÜN KATALOĞU