+90(232)7001030 | info@xgen.com.tr

#neXtGENeration engineering

Kalite Dökümanları

RÜZGÂR VE GÜNEŞ SEKTÖRLERİNE HİZMET VEREN İME ENERJİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. KALİTESİ İLE GÜVEN VEREN BİR KURULUŞ OLMAK AMACIYLA YASAL ŞARTLAR, ÜRÜN ŞARTLARI, KALİTE STANDARTLARI VE MÜŞTERİ ŞARTLARINA UYGUN OLARAK ÇALIŞMAYI, MÜŞTERLERİNE SUNDUĞU ÜRÜN VE HİZMETLERİNİ ŞARTLARA UYGUN OLARAK SAĞLAMAYI İLKE EDİNMİŞTİR.

KURULUŞUMUZ, YÜRÜTTÜĞÜ ÇALIŞMALARDA, ÖNCEDEN BELİRLEMİŞ OLDUĞU ŞARTLARA UYGUNLUĞU GÖZDEN GEÇİRMEYİ, ÇALIŞMALARINA YÖN VEREN KALİTE STANDARTLARINA UYGUNLUĞU KONTROL ETMEYİ BENİMSEMİŞTİR.

İME ENERJİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş., XGEN MARKASI İLE TEMSİL ETTİĞİ ÜSTÜN KALİTENİN TEMELİNDE TEDARİKÇİLERİNİN PERFORMANSININ BULUNDUĞU BİLİNCİYLE TEDARİKÇİ PERFORMANSLARINI İZLER VE SATIN ALINAN ÜRÜN VE HİZMETLERİN KALİTESİNİ DENETLER. XGEN KALİTESİ, BELİRLENMİŞ NOKTALARDA KONTROL EDİLİR VE KALİTEYİ OLUMSUZ ETKİLEYEBİLECEK TÜM RİSKLER ÖNCEDEN BELİRLENİR. MEYDANA GELEN UYGUNSUZLUKLAR İÇİN İSE DÜZELTİCİ FALİYETLER GERÇEKLEŞTİRİLİR.

İME ENERJİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş., BÜNYESİNDE ÇALIŞAN TÜM PERSONELİNE YENİLENEBİLİR ENERJİ KONUSUNDA BİLİNÇ VE BİLGİ KAZANDIRMAK VE YETKİNLİKLERİNİ GELİŞTİRMEK İÇİN SÜREKLİ EĞİTİMLER VERMEKTEDİR.

KURULUŞUMUZ, HER GEÇEN GÜN DEĞİŞEN ŞARTLAR VE GELİŞEN TEKNOLOJİYE UYUMU SAĞLAMAK AMACIYLA TEKNOLOJİK VE MODERN İMKÂNLARDAN YARARLANMAYI SEÇMİŞTİR. MESLEKİ BİLGİLER VE TEKNOLOJİK ŞARTLAR SÜREKLİ GELİŞTİRİLECEKTİR.

İME ENERJİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş., KALİTEYE, MÜŞTERİLERİN MEMNUNİYETİNE, TEDARİKÇİLERİYLE GÜVEN İÇİNDE BİR İŞBİRLİĞİ İLE SÜRDÜRÜLEBİLİR GELİŞMEYE ODAKLANMIŞTIR.

GENEL MÜDÜR