XGen

+90(232)7001030 | info@xgen.com.tr
İME ENERJİ SANAYİ VE TİC. A.Ş

#neXtGENeration engineering

Kalite Dökümanları

ENTEGRE YÖNETİM SİSTEMİ POLİTİKAMIZ


YENİLENEBİLİR ENERJİ SEKTÖRÜNE HİZMET VEREN İME ENERJİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. KALİTESİ İLE GÜVEN VEREN BİR KURULUŞ OLMAK AMACIYLA YASAL ŞARTLAR, ÜRÜN ŞARTLARI, KALİTE, İSG VE ÇEVRE STANDARTLARI İLE MÜŞTERİ ŞARTLARINA UYGUN OLARAK ÇALIŞMAYI, MÜŞTERİLERİNE SUNDUĞU ÜRÜN VE HİZMETLERİNİ ŞARTLARA UYGUN OLARAK SAĞLAMAYI İLKE EDİNMİŞTİR.


KURULUŞUMUZ, YÜRÜTTÜĞÜ ÇALIŞMALARDA, YÜRÜRLÜKTE BULUNAN ULUSAL VE ULUSLARARASI YASAL ŞARTLAR, ÇEVRE VE İŞ GÜVENLİĞİ MEVZUATLARI, ÜRÜN ŞARTLARI VE MÜŞTERİ BEKLENTİLERİNİ DİKKATE ALARAK BU DOĞRULTUDA SÜRDÜRMEYİ BENİMSEMİŞTİR. 


İME ENERJİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş., XGEN MARKASI İLE TEMSİL ETTİĞİ ÜSTÜN KALİTENİN TEMELİNDE TEDARİKÇİLERİNİN PERFORMANSININ BULUNDUĞU BİLİNCİYLE TEDARİKÇİ PERFORMANSLARINI İZLER VE SATIN ALINAN ÜRÜN VE HİZMETLERİN KALİTESİNİ DENETLER. XGEN KALİTESİ, BELİRLENMİŞ NOKTALARDA KONTROL EDİLİR VE KALİTEYİ OLUMSUZ ETKİLEYEBİLECEK TÜM RİSKLER ÖNCEDEN BELİRLENİR. MEYDANA GELEN UYGUNSUZLUKLAR İÇİN İSE DÜZELTİCİ FAALİYETLER GERÇEKLEŞTİRİLİR. 


İME ENERJİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.,DOĞAL KAYNAKLARIN VERİMLİ KULLANIMI VE İNSAN SAĞLIĞINA ÖNEM VEREREK OLUŞTURDUĞU ENTEGRE YÖNETİM SİSTEMİ ÇERÇEVESİNDE TEHLİKELERİN ORTADAN KALDIRILMASI, İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ VE ÇEVRE RİSKLERİNİN, FAALİYETLERİMİZDEN DOĞAN ÇEVRE BOYUTLARININ, ÇEVRE KİRLENMESİNİN VE İŞ KAZALARININ, YARALANMALARIN SAĞLIĞIN BOZULMASININ VE MESLEK HASTALIKLARININ ÖNLENMESİ İLKESİ İLE ÇALIŞMAYI, ÇEVRENİN KORUNMASI VE UYGUN ÇALIŞMA KOŞULLARI OLUŞTURULMASINI ESAS ALIR.


İME ENERJİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş., BÜNYESİNDE ÇALIŞAN TÜM PERSONELİNE ENTEGRE YÖNETİM SİSTEMİ ANLAYIŞI VE YENİLENEBİLİR ENERJİ KONUSUNDA BİLİNÇ VE BİLGİ KAZANDIRMAYI VE SİSTEME KATILIMINI AMAÇLAR. KURULUŞUMUZ PERSONELİNİN YETKİNLİKLERİNİ GELİŞTİRMEK İÇİN SÜREKLİ EĞİTİMLER VERİR. 


KURULUŞUMUZ, HER GEÇEN GÜN DEĞİŞEN ŞARTLAR VE GELİŞEN TEKNOLOJİYE UYUMU SAĞLAMAK AMACIYLA TEKNOLOJİK VE MODERN İMKÂNLARDAN YARARLANMAYI SEÇMİŞTİR. MESLEKİ BİLGİLER VE TEKNOLOJİK ŞARTLAR SÜREKLİ GELİŞTİRİLECEKTİR.


İME ENERJİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş., KALİTEYE, MÜŞTERİLERİN MEMNUNİYETİNE, TEDARİKÇİLERİYLE GÜVEN İÇİNDE BİR İŞBİRLİĞİ İLE BELİRLEMİŞ OLDUĞU HEDEFLERE ULAŞMAK İÇİN ÇALIŞMAK VE PERFORMANSINI SÜREKLİ İZLEMEK VE GÖZDEN GEÇİRMEK SURETİYLE SÜRDÜRÜLEBİLİR GELİŞMEYE ODAKLANMIŞTIR.